main_menu

Головним пріоритетом нашої команди є запропонувати найоптимальніше функціональне рішення згідно реальних потреб клієнта. Ми не покладаємось на най-найтоповіші моделі, щоб сказати клієнтові: "тільки найдорожче - найкраще", або ж "обирайте лише "хай-енд" і "повний фарш", наше завдання запропонувати достойну якість за розумну ціну. Кожна копійка, вкладена у наші рішення дає максимальну віддачу.

Нашим інсталяторам довіряють дуже дорогі об'єкти. Однак, ми не зловживаємо цим довір'ям і додержуємось стратегії, згідно якої кожен клієнт має право знати, за що він платить свої гроші. Ми даємо вичерпні консультації щодо реального функціоналу кожного елемента рішення, яке пропонуємо. Ми не приховуємо інформації, оскільки "кмітливий покупець" - це наш клієнт. Тож ми даємо реальні знання, а не насаджуємо своєї думки, клієнт жеж, зваживши усі "за" і "проти", приймає усі важливі рішення.

Ми навчаємо кожного, хто з нами співпрацює, а кожне зусилля спрямоване на просвіту винагороджується сторицею. 90% нашої команди - люди з вищою інженерною освітою, прагненням до постійного самовдосконалення і вражаючим досвідом роботи.

Наші переваги: ми ніколи не працюємо як "профессиональные впариватели": клієнт повинен мати інформацію не лише про переваги, але й про недоліки товару, який купує; перед покупкою ми даємо екземпляр продукції для випробування; на час гарантійного ремонту клієнт має підмінний товар (на час негарантійного ремонту також); перед тим, як виставляти товар на продаж, ми досліджуємо його в роботі у реальних ("польових") умовах; наші знання грунтуються на величезному досвіді наших інженерів і вагомій статистиці випробовувань; ми вибірково ставимось до постачальників і орієнтуємось на продукцію, з якою клієнт матиме якнайменше проблем.

Наша спеціалізація: електропостачання, особливо стабілізація напруги, структуровані кабельні мережі, розумний дім, акустика Hi-Fi, комп'ютерна техніка.

Ми співпрацюємо, з найкращими компаніями і їх представниками, які працюють у Львівському регіоні. Ми є дистрибутором № 1 у Львові продукції Phantom Power Equipment (стабілізатори напруги).

Наші провідні інженери використовують у рішеннях продукцію таких всесвітньо відомих виробників і брендів як: GE, Obo Bettermann, ETI, Schneider Electric, Apator, Endress, Honda-Elemax, Hilti, Fisher.


Для консультацій: ICQ 322293894, тел./факс. 032 223 08 42, моб. тел. 050 555 96 01; 067 67 530 67 Святослав
Безкоштовно дамо відповіді на будь-які ваші запитання стосовно електропостачання по електронній пошті Dr.Stab@stab.lviv.ua
©, 2009, «Dr.Stab». Передрук й поширення інформації без згоди власника веб-сторінки заборонено